Sık Sorulan Sorular

Nasıl sipariş verilir?

Sipariş vereceğiniz ürünü, beden ve rengini seçtikten sonra, ekle butonunu tıklayarak sepetinize ekleyebilirsiniz. Sayfanın üzerinde bulunan çanta ikonundan ya da sayfanın altında çıkan sepeti görüntüle uyarısından adımları takip ederek sipariş verme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Ödeme seçenekleri nelerdir?

Visa, Mastercard ya da Havale/EFT yöntemleriyle alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Kredi kartıyla yapılan ödemeler, iyzico ile güvenli şekilde yapılacaktır. İlk siparişlerde mutlaka kart sahibi fatura bilgileri veya kurumsal fatura bilgileri girilmelidir. Siparişinizin gecikmeden ulaşması için sizden istenen tüm bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde girdiğinizden emin olun.

Sipariş vermek için hesap oluşturulması gerekli midir?

Vanita.com.tr’de hesap oluşturmadan alışveriş yapabilirsiniz. Vanita.com.tr, üyeleri için dönemsel olarak fırsatlar sunmaktadır. Ayrıca üyeler, web sitesindeki Hesabım sayfası üzerinden geçmiş siparişlerini inceleyebilir, sipariş durum takibi yapabilirler.

Fiyatlara KDV dahil midir?

Vanita.com.tr’ gördüğünüz fiyatlar, KDV dahil fiyatlardır.

Kişisel bilgiler saklanıyor mu?

Bilgileriniz kişisel verileri koruma kanunu uyarınca gizli tutulmaktadır. Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikası sayfasını inceleyiniz.

Şifre sıfırlama nasıl yapılır?

Üye girişi bölümünden “Şifremi Unuttum” adımlarını takip ederek şifrenizi güncelleyebilirsiniz.

Sipariş takibi nasıl yapılır?

Siparişiniz oluşturulduğunda, kargo takip numaranız belirttiğiniz e-posta adresiyle paylaşılacaktır. Üye olmanız durumunda siparişinize dair tüm bilgilere Hesabım bölümünden ulaşabilirsiniz.

Sipariş ne zaman ulaşır?

Ürün teslimatı, bulunduğunuz yerleşim yerinin uzaklığına göre 1 ile 4 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasıyla yapılır. Detaylı bilgi için Sipariş, Teslimat ve İade sayfasını inceleyiniz.

İade nasıl yapılır?

Sipariş teslimini takiben 7 iş günü içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz. Detaylı bilgi için Teslimat ve İade sayfasını inceleyiniz.

Türkiye / Türkçe

International shopping will be available soon